• aeiforoteliko1
  • pilotikoteliko1
  • ekdilositeliko1
  • hydrobot
  • 3on3slide
  • rompotiki

Με την ιστοσελίδα αυτή, ανοίγουμε ένα παράθυρο διαλόγου ανάμεσα σε μαθητές, εκπαιδευτικούς και γονείς της σχολικής μας κοινότητας. Ο χώρος αυτός δημιουργήθηκε τόσο για να δώσει τη δυνατότητα στα παιδιά να παρουσιάσουν τις εργασίες και τις δραστηριότητές τους, όσο και για να παρέχει στον κάθε ενδιαφερόμενο τη δυνατότητα να αντλήσει πληροφόρηση για το Σχολείο μας.

Εκτύπωση

5μελη τμημάτων 2012-2013

ΤΑΞΗ Α1       
1. Πρόεδρος    Γκλίνος Ευάγγελος       
2. Γραμματέας    Δαβραντζής Παύλος       
3. Ταμίας    Αϊβαλής Θεοδόσιος       
4. Μέλος    Αρμόνη Αννα Μαρία       
5. Μέλος    Αφματάι Αντελίνα Κωστούλα    

 
ΤΑΞΗ Α2       
1. Πρόεδρος    Καραμήτου Αγγελική       
2. Γραμματέας    Μακρή Βενετσιάνα       
3. Ταμίας    Θανούκος Αθανάσιος       
4. Μέλος    Ζεκάι Χρήστος       
5. Μέλος    Κανελλόπουλος Βασίλειος    

 
ΤΑΞΗ Α3       
1. Πρόεδρος    Παπαδοπούλου Αναστασία       
2. Γραμματέας    Μπουλούγαρης Βασίλειος       
3. Ταμίας    Μαρίνης Σοφοκλής       
4. Μέλος    Μαλάι Εμανουέλ       
5. Μέλος    Μπινιάκος Κωνσταντίνος    

 
ΤΑΞΗ Α4       
1. Πρόεδρος    Ρωμιός Δημήτριος       
2. Γραμματέας    Σώτηρα Κλεοπάτρα       
3. Ταμίας    Ρηγόπουλος Στέφανος       
4. Μέλος    Ταλαγάνης Δημήτριος       
5. Μέλος    Σπίγγος Δημήτριος    

 
ΤΑΞΗ Β1       
1. Πρόεδρος    Δημητρέλης Γεώργιος       
2. Γραμματέας    Αρβανίτη Μαρία       
3. Ταμίας    Δούρος Άγγελος       
4. Μέλος    Βόσνου Ήλια       
5. Μέλος    Άρχοντας Νικόλαος    

 
ΤΑΞΗ Β2       
1. Πρόεδρος    Μαρκόπουλος Νικόλαος       
2. Γραμματέας    Μανιάτης Αποστόλης       
3. Ταμίας    Λατσώνας Νικόλαος       
4. Μέλος    Τρυφωνόπουλος Νικόλαος       
5. Μέλος    Κυριακοπούλου Νικολέττα    


 
ΤΑΞΗ Β3       
1. Πρόεδρος    Μπουτζιουβής Γεώργιος       
2. Γραμματέας    Νακοπούλου Γεωργία Βασιλική       
3. Ταμίας    Νικητόπουλος Γεώργιος       
4. Μέλος    Νίκας Μάριος       
5. Μέλος    Νεσίμι Ριζά    

 
ΤΑΞΗ Β4       
1. Πρόεδρος    Τσαρδάκου Γκεράλντο       
2. Γραμματέας    Τίτη Χρύσα       
3.Ταμίας    Τζουράλα Νικολέττα       
4. Μέλος    Τσιώρος Ιωάννης       
5. Μέλος    Σιακωτός Γεώργιος    

 
ΤΑΞΗ Γ1       
1. Πρόεδρος    Διαμαντόπουλος Γεώργιος       
2. Γραμματέας    Αποστόλου Κων/νος       
3. Ταμίας    Αναστασόπουλος Ιωάννης       
4. Μέλος    Αλεξόπουλος Σπυρίδων       
5. Μέλος    Δημητρακόπουλος Χρήστος    

 
ΤΑΞΗ Γ2       
1. Πρόεδρος    Μαυρόγιαννης Παναγιώτης       
2. Γραμματέας    Λαμπρόπουλος Παναγιώτης       
3. Ταμίας    Καραμήτος Νικόλαος       
4. Μέλος    Μακρής Παρασκευάς       
5. Μέλος    Κολιοπούλου Ειρήνη    

 
ΤΑΞΗ Γ3       
1. Πρόεδρος    Παπαγεωργίου Ιωάννης       
2. Γραμματέας    Πατσιόγιαννης Ιωάννης       
3. Ταμίας    Μικέλης Μιχαήλ       
4. Μέλος    Μιχαλακόπουλος Μιχαήλ       
5. Μέλος    Λαμπράκης Γεώργιος    

 
ΤΑΞΗ Γ4       
1. Πρόεδρος    Σιακωτού Ελένη - Κων/να       
2. Γραμματέας    Τσιάβος Ιωάννης       
3. Ταμίας    Παπαγεωργίου Δημήτρης       
4. Μέλος    Σαλάκι Ελευθέριος       
5. Μέλος    Σμυρνιώτη Κων/να